úvod :.
o mě :.
kniha návštěv :.
chat :.
odkazy :.

sms zdarma :.
cheaty :.
download :.
tapety do PC :.
ikonky :.

Stránka jedné prima holky z Jihlavy
INVIA.CZ - největší on-line prodejce zájezdů Bleskově zvedne návštěvnost
 

info o mě

[ O mě | Koníčky | Zvěrokruh | Čísla | Hudba | Kontakt | Foto | Životopis ]

o mě:
    Jak bych asi měl začít, ale asi tímhle :) > Narodil jsem se ve Frýdlantu v Čechách ( to je kousek od Liberce ) v roce 1980 dne 14.ledna a tudíž už sem na světě 32 léto (to, to letí ...). Bydlím kousek právě od Frýdlantu, ale kde přesně neřeknu :-). Nebudu zde psát o své profesi nebo tak, protože to nemusí být pořád pravda. Časy se mění, ale koníčky vesměs ne. Jinak původní profesí jsem elektrikář :-). O mých zálibách si můžete počíst níže.

zajímavost:
   Pro toho koho zajímá jak vznikl můj NICK na netu zde uvádím jak tomu bylo při jeho hledání. Můj NICK je jak už asi víte "neutrixx" a co vlastně znamená??? "neu" ( jako neutron a to proto že mě dosti zajímala elektřina ) "tri" ( je trojka, mé šťastné číslo ) a "xx" ( to jen pro efekt aby to znělo lépe ). Takže pro toho kdo si myslel, že to má něco společného s MATRIXEM, tak nemá :). A na chatu také používám zkráceninu mého nicku a to Trixx.

Zpět na začátek

Záliby:
   Jako své koníčky mám hraní PC her, fotografování a samozřejmě lenošení, kdo taky ne že :-). V současné době hraji převážně hru Operace Flashpoint, kterou považuji a jednu z nejlepších her svého druhu. Teď se trápím s kampaní ČSLA II od stejnojmeného týmu ČSLA, ale taky hraju ještě Mafii, IL 2 Sturmovika, NFS 5 atd. Někdo by si myslel, že jako koníček mám i tuto stránku, ale nemám. Tato stránka vznikla převážně z nudy. Fotografii se už moc nevěnuji, ale rád bych zase začal, tak uvidím jak to půjde. No, také jsem jeden čas dost často chodil na jedno diskusní fórum, které již bohužel nefunguje a myslím, že to je veliká škoda :(. Ale co, život jde dál ...

Zpět na začátek

Znamení zvěrokruhu:
   Jak asi už víte, narodil jsem se 14. ledna a tudíž sem KOZOROH. Dáse říct, že i má povaha je typická povaha kozoroha. Říká se, že kozorozi mají výrazné duševní vlastnosti a bystrý rozum, ale ze začátku svého života potřebují povzbubit, pro nabytí potřebné sebedůvěry. Kozoroh často propadá melancholii a pesimismu. Dále se říká, že kozoroh má velkou touhu po úspěchu. Kozorozi se rozdělují na dva typy a to na Kozoroha optimistu a pesimistu, ale i tak každý z kozorohů zná oba dva stavy. Když opadne špatná nálada, tak kozoroh na ní rychle zapomene a opětovně se pustí do práce a když se mu něco nedaří, tak ho to neodradí, ale naopak, zkouší to dál a dál. Motivací k činnosti jsou prý penízky ( myslím si, že u mě ne :-) ). Dá se říct, že je šetrnej, ale ne lakomej a dokáže se dělit. Spořivost kozoroha pramení spíše ze strachu z budoucnosti, protože má rád pocit zázemí a bezpečí. V zaměstnání je potom schopným ekonomem, managerem, právníkem, organizátorem, účetním, učitelem, ale i dozorcem, neboť má smysl pro pořádek. Také se hodí na studium cizích jazyků a nelze ani přehlédnout literární talent. Pro manželství a nebo partnerský vztah je nutné hledat lidi narozené ve znamení Býka, Panny nebo Berana, ale nejšťastnější bude asi vztah s jiným kozorohem. Hlavně si je třeba najít takového partnera, který dokáže pozitivně ovlivňovat jeho proměnlivou náladu. Také se o kozorohu říká, že je chladný. Ale pravda to není. Málodky dokáže odhalit své city a zformulovat je do pěkných slov, ale věřte, že to dokáže. Není lehké získat jeho důvěru, protože vás v koutku duše podezírá. Je to člověk uzavřený a velmi vážný, který chce zůstat před lidmi utajen. Občas ho tato uzavřenost mrzí, rád by se jí zbavil, ale málokdy se mu to podaří. Málokdo ví, že Kozoroh předčí svou tvrdohlavostí Berana, vynalézavostí Štíra, jemnocitem Rybičku, logičnoslí Pannu a náladovostí Raka. Pokud vás zajímá i profil vašeho znamení, tak se podívejte na tuto adresu http://www.vestirna.cz.

Zpět na začátek

Čísla, barvy a dny:
Moje štastné číslo je "3"
Barva černá, tmavě modrá a žlutá
a den hmm ....... asi sobota

Zpět na začátek

Hudba:
   Můj hudební vkus je asi dost zvláštní. Převážně poslouchám POP ( miluju hudbu 80-let ), ale také poslouchám hudbu taneční i techno a vážnou hudbu, pěknej guláš co?

Zpět na začátek

Kontakt:
E-mail: neutrixx@seznam.cz

Telefon: +420-737 *** ***, No, ten zatím uvádět nebudu, zná ho jen málo lidí a jsou to lidi, které mám rád a kterým důvěřuji.

ICQ (I seek you): 339-588-484, a právě jsem . Kliknutím sem si mě můžete přidat do kontaktů!

Mé druhé ICQ:      348-205-265, a tady jsem . Kliknutím sem si mě můžete přidat do kontaktů!

Skype: Skype name neutrixx Můj status
           

Zpět na začátek

 

dnes je a svátek má :.copyright © 2004 - 2009 by neutrixx/Trixx.:


This page is designed by www.softwarexpress.8m.com and supplied by WebDesignHelper.co.uk
Reklama